top of page
Ara

Uzaktan Takım Seçmeleri

Çalıştığınız spor salonuna uzak bir yerde oturan hatta farklı bir ilde yaşayan bir sporcuyu uzaktan, görüntülü antrenmanlar ile değerlendirebilir misiniz? Bu sporcunun kendi spor kulübünüzün alt yapı takımlarına uygun olup olmadığına karar verebilir misiniz?


Yanıtınız “hayır” ise hemen bir soru daha soralım: Amerika’da bir üniversiteye kayıt yaptırırken spor bursu almak isteyen sporcular, başvurdukları her üniversiteye giderek orada antrenman mı yapıyorlar?

Yoksa spor geçmişlerini özetleyen bir dosya oluşturup, maç ve antrenman videolarını göndermeleri yeterli mi oluyor?


Kulüp takımınızın seçme antrenmanlarına başvuran sporcu adayının henüz ciddi bir spor geçmişi yoksa, örneğin önemli dereceleri, maç kayıtları, istatistikleri yoksa bu sporcu adayını nasıl değerlendirebilirsiniz?


Eczacıbaşı Geleceğe Smaç kampüsleri, takım seçmelerine başvuran sporcu adaylarını uzaktan, görüntülü antrenmanlarla nasıl değerlendiriyor öğrenmek ister misiniz?


Hemen tıklayın.


47 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör

Altyapılarda Kayıp Yıllar

2020 – 2021 sezonunda alt yapı müsabakaları oynanmadı, 2021-2022 sezonunda da müsabakaların oynanması çok zor görünüyor. İki sezon boyunca hiç maç yapmayan alt yapı sporcularının sadece sınırlı sayıda

Altyapılarda Sporcu Transferleri

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın 14 Aralık 2019 tarihinde 30978 sayı ile Resmi Gazete’de yayınlanan Sporcu Lisans, Vize ve Transfer Yönetmeliği uyarınca Türkiye Voleybol Federasyonu, Türkiye Basketbol Fe

Yorumlar


Yorumlara kapatıldı.
bottom of page